A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Полтавська Районна Державна Адміністрація
Полтавська область, Полтавський район

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 20.01.2021 08:16
Кількість переглядів: 26

ТОВ "Оператор ГТС України" планує технічне переоснащення будівель і приміщень компресорної станції "Диканька" магістрального газопроводу "Шебелинка-Диканька-Київ" в Полтавському (Диканському) районі Полтавської області шляхом облаштування автоматичною пожежною сигналізацією.

Результатом діяльності є підвищення пожежної безпеки на проммайданчику КС "Диканька" шляхом встановлення системи автоматичної пожежної сигналізації в будівлях і приміщеннях КС. 

Запроектована система пожежної сигналізації не має шкідливих викидів або витоків, тому негативні фактори впливу на стан навколишнього природного середовища під час її встановлення та експлуатації відсутні. 

Встановлення системи пожежної сигналізації передбачається на території промислового майданчика КС "Диканька", розташованому в Полтавському (Диканському) районі Полтавської області, біля смт. Диканька. Об’єкти природно-заповідного фонду та культурної спадщини в районі розташування об’єкта будівництва відсутні. 

1  Повітряне середовище 

Під час проведення будівельно-монтажних робіт та під час експлуатації вплив на повітряне середовище відсутній.

2  Шумовий вплив

Під час будівництва та експлуатації шумовий вплив відсутній.

3  Вплив на водне середовище

Під час експлуатації та проведення будівельно-монтажних робот забруднення водного середовища не очікується, порушення гідрологічних і гідрогеологічних параметрів водних об'єктів і територій не відбудеться.

4  Ґрунтово-рослинний покрив

Вплив на ґрунти очікується в межах території проммайданчика КС під час прокладання електричного кабелю. Передбачено здійснити благоустрій проммайданчика.

При експлуатації впливів на ґрунтово-рослинний покрив відсутній.

5  Поводження з відходами

Відходи, які виникають під час будівництва та експлуатації, підлягають утилізації спеціалізованою організацією, що має відповідну ліцензію; будівельні та побутові відходи вивозяться на полігон ТПВ за договором з відповідною організацією.

Під час експлуатації утворення відходів відсутнє.

6  Висновки

Проведена оцінка впливів проектованого об’єкта на навколишнє середовище виявила, що за умови дотримання всіх чинних норм і правил техніки безпеки, природоохоронних заходів та санітарних норм, негативні впливи на клімат, рослинний і тваринний світ, повітряне, геологічне, водне, соціальне та техногенне середовище, а також екологічні ризики життєдіяльності населення від проектованої діяльності відсутні.

Замовник – ТОВ "Оператор ГТС України" зобов'язується суворо дотримуватись прийнятих проектних рішень, чинних норм і правил охорони навколишнього природного середовища та вимог екологічної безпеки на усіх етапах будівництва й експлуатації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора